MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG z procesorem INTEL

Bardzo często mówiło się o tabletach Modecomu jako tanich modelach o byle jakiej jakości wykonania itp. Ja zdanie o ich produktach mam bardzo dobre, a najlepszym potwierdzeniem tego jest fakt, że firma ta już po raz trzeci nawiązała współpracę z firmą Intel i wyposażyła swój najnowszy tablet MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG właśnie w ich procesor.

Modecom FT 9000 IPS IC

MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG to tablet w którym znajdziemy Intel? Atom? Z2580. Procesor ten posiada technologię Intel? Hyper-Threading. Na wyposażeniu znalazła się matryca IPS o przekątnej 8.9 cala i co najciekawsze pracuje ona w rozdzielczości 1920×1200.

Producent zwraca uwagę, że zdecydowano się umieścić tutaj kości LPDDR2 najnowszej generacji o pojemności 2 GB. Warto podkreślić, że kości te cechuje większa energooszczędność w porównaniu do kości DDR3.

FT 9000 IPS IC_3

Jak na tablet z prawdziwego zdarzenia przystało nie zabrakło tutaj obsługi karty pamięci do 32 GB, portu micro USB, WiFi i dwóch aparatów fotograficznych o rozdzielczości 5 megapikseli (tył) i 2 megapikseli (przód). Cena tabletu wynosić będzie około 799 złotych co jest dość rozsądną wartością, a gwarancji otrzymamy na niego 24 miesiące.

Moim zdaniem tablet zapowiada się naprawdę nieźle i warto będzie się nim zainteresować, choćby ze względu na moc i całkiem przystępną cenę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>