Audeze już w polskiej odsłonie!

Firma Audeze niedawno weszła na polski rynek. Jest to producent szczycący się wysokiej jakości urządzeń audio. Wśród nich znajdują się cztery modele słuchawek nausznych oraz akcesoria do nich. Wszystkie produkty dostępne na naszym rynku są opisane na stronie audeze.net.pl. Tam również znajdziemy zdjęcia szczegółów urządzeń oraz doskonałe wykonanie.

LCD-X-AABK-LBK-seatedL-Glam-HR-600x600

Warto wspomnieć, że Audeze zapewnia najwyższej jakości słuchawki. Są one wykonane z materiałów specjalnie sprowadzanych z odległych krajów. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to drewniane elementy. Są to nauszniki lub ich obręcze. W zależności od modelu wykorzystane są równe rodzaje drewna. LCD-3 posiada obręcze wykonane z drewna Zebrano, a LCD-2 z bambusów lub drewna pochodzącego z Karaibów. Natomiast LCD-XC posiada nauszniki wykonane z rodzaju drewna Budinga. Każde z nich jest ręcznie obrabiane, dzięki czemu nie posiada niedoskonałości i zapewnia doskonałe efekty wizualne. Poza tym producent wiele lat przeprowadzał testy, aby dobrać najlepszy materiał na nauszniki. Chodzi tutaj o części stykające się ze skórą uszu oraz głową. Ten materiał musi być delikatny, a zarazem elastyczny. Doskonałym typem okazała się jagnięca skóra oferowana zarówno w kolorze czarnym jak i brązowym.

Poza słuchawkami Audeze oferuje również akcesoria do nich. Wśród nich znajdują się kable o różnej średnicy oraz zestaw do pielęgnacji drewna. Warto również zwrócić uwagę na to, że producent zapewnia również części zamienne słuchawek. Dzięki temu, jeżeli podczas długiego użytkowania na przykład nauszniki się zużyją, to można dokupić tylko je i zamontować w domu, a nie trzeba kupować nowego modelu.

Po więcej informacji i pełną ofertę odsyłam na audeze.net.pl

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>