Dobre słuchawki do telefonu, szukamy najlepszych

Korzystając z telefonu jako źródła dźwięku, warto również zadbać o wygodne i dobre słuchawki, które będziemy mogli zawsze zabrać ze sobą. Większość z nas praktycznie codziennie słucha muzyki ze swojego telefonu. Komórkę zawsze mamy przy sobie, więc dlaczego nie korzystać ze wszystkich funkcji, jakie daje? Przecież bez sensu jest nosić osobno mp3, jeżeli mamy kartę w telefonie i swobodnie możemy na nim odtworzyć ścieżki dźwiękowe.

Wielu producentów telefonów komórkowych oferuje również słuchawki integralne z konkretnymi modelami. Tak właśnie zrobił Samsung, który wypuścił Galaxy S4 EO-HS3303WEGWW – słuchawki dokanałowe stworzone do serii Galaxy. Są one niewielkie, co niewątpliwie jest ich zaletą, ponieważ dzięki temu możemy je w każdej chwili schować do kieszeni. Ich specjalnie zaprojektowany profil kopułek i połączenie z kablem zapewnia idealne ułożenie się w uchu, co zwiększa komfort użytkowania. Są one białe, więc pasują do designu wspomnianej wcześniej serii Galaxy.

Jednak nie oznacza to, że musimy kupować słuchawki tego samego producenta, co mamy telefon. Na rynku jest wiele modeli, które idealnie nadają się do współpracy z telefonami. Wśród nich na wyróżnienie zasługują Jays Five. Posiadają delikatny design połączony z czernią, dzięki czemu doskonale komponują się ze sportowym strojem, jak i eleganckim żakietem czy marynarką. Posiadają zestaw gumek o różnej wielkości, co pozwala na dobranie ich wielkości do naszego ucha. Gdy dokonamy właściwego wyboru, to słuchawki nie będą wypadały, a uszy nie będą bolały. To, co przydaje się w czasie chodzenia ze słuchawkami, to klips pozwalający na przypięcie kabla od ubrania. Oczywiście Jays?y posiadają takowy i sprawdza się o doskonale.

Słuchawki dokanałowe do telefonu bez mikrofonu

Nazwa Średnia cena Typ Mikrofon
Brainwavz S1 198,00 zł dokanałowe nie
Brainwavz M1 299.00 zł dokanałowe nie
Brainwavz M3 149,00 zł dokanałowe nie

kliknij na nazwę słuchawek, aby zobaczyć je w sklepie

Warto również zwrócić uwagę na to, czy słuchawki do telefonu posiadają etui, które będzie je chroniła przed zabrudzeniami i uszczerbkami w czasie, kiedy nie są używane. Tutaj warto wyróżnić Brainwavz S1 posiadające niewielkie czarne etui, w którym mieszczą się słuchawki wraz ze wszystkimi akcesoriami. Suwak pozwala na wygodne zamykanie i przyśpiesza chowanie urządzenia. Poza tym S1 posiadają niecodzienny desing i są przeznaczone do zakładania nad uchem. Zapewnia to lepsze utrzymanie się słuchawek nad uchem. Warto również wspomnieć o płaskim kablu, który nie plącze się, dzięki czemu zaraz po wyciągnięciu słuchawek możemy z nich korzystać, a nie tracić czas na rozplątywanie niesfornego kabla.

Podsumowując słuchawki do telefonu powinny być wygodne, ponieważ mają nas służyć w czasie drogi do szkoły czy do pracy. Jednak muszą również być niewielkie oraz posiadać klipsa i zestaw gumek, co sprawi, że dopasujesz je do swoich potrzeb. Warto również zwrócić uwagę na rodzaj kabla, ponieważ on również pływa na przyjemność korzystania ze słuchawek współpracujących z naszym telefonem.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>