Dobre słuchawki dokanałowe do 100 złotych

Bardzo często jest tak, że szukamy dobrej jakości słuchawek w niskiej cenie i mamy nadzieję coś znaleźć. Osobiście uważam, że zejście poniżej 100 złotych w segmencie słuchawek dokanałowych jest złym pomysłem.

Sony MDR-EX100

Jest złym pomysłem ponieważ lepiej wtedy kupić słuchawki douszne i pogodzić się z ich ograniczonymi możliwościami. Jeżeli chodzi natomiast o modele dokanałowe tutaj w cenie 100 złotych można już coś znaleźć. Co ciekawe znajdziemy tutaj nawet produkty takiej firmy jak Brainvawz i to z specjalnymi gumkami Comply w zestawie.

Jeżeli chodzi o to, czy warto takie słuchawki kupić to uważam, że jeżeli dotąd nie miałeś słuchawek dokanałowych i nigdy z takich nie korzystałeś to szkoda szukać droższych. Jeżeli natomiast już słuchawki dokanałowe masz lub miałeś i przypadły Ci do gustu, warto wtedy zainteresować się droższymi modelami, polecam Ci wtedy bezpieczną granicę 200 złotych. Ostatnio ciekawy ranking słuchawek dokanałowych w takiej cenie opublikował serwis negatywHD.pl. Nawet jeżeli obecnie nie jesteś biegły w tematyce audio i nie znasz się na pojęciach to i tak bez problemu zrozumiesz zawarte tam informacje. Póki co zapraszam jednak do mojego zestawienia 5 najlepszych moim zdaniem modeli dokanałowych w cenie do 100 złotych.

Zestawienie dokanałowych słuchawek do 100 złotych

Nazwa Średnia cena Typ Mikrofon
Brainwavz Beta 94,00 zł dokanałowe nie
Sony XBA-C10 84.00 zł dokanałowe nie
Sony MDR-EX100 79,00 zł dokanałowe tak
Sony MDR-EX50 91,00 zł dokanałowe nie
Philips SHE7050 78,00 zł dokanałowe nie

kliknij na nazwę słuchawek, aby zobaczyć porównanie cenowe

Bez wahania na pierwszym miejscu postanowiłem zamieścić słuchawki dokanałowe Brainwavz Beta, które co prawda dostępny są tylko w jednym sklepie, ale za to w sklepie, z którego sam robiłem zakupy i mogę z czystym sumieniem polecić jako źródło oryginalnych słuchawek, bo np. na allegro jest z tym dość spory problem.

Wróćmy jednak do rankingu słuchawek, który widać powyżej. Prócz miejsca pierwszego w zestawieniu mamy jeszcze, aż 3 modele słuchawek Sony, dlaczego akurat one? Po pierwsze firma ta posiada dość spore doświadczenie w produkcji sprzętu audio, po drugie słuchawki są dość popularne, a po trzecie udane.

Sony MDR-EX50

Nie da się ukryć, że spośród tych 3 modeli każdy wybierze taki, który nie dość, że oferują dobrą jakość dźwięku to spełnia również jego oczekiwania co do wyglądu samego urządzeniu i komfortu jego noszenia, warto zauważyć, że każda z tych słuchawek dokanałowych została inaczej wyprofilowana. Co prawda w sieci brakuje ich recenzji, jednak w większości hipermarketów bez problemu istnieje możliwość wzięcia ich do ręki.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>