Tanie słuchawki nauszne do telefonu

Kiedy kupujesz nowy telefon w zestawie wraz z nim zazwyczaj dostaniesz typowe pchełki. Czyli niewielkie słuchawki douszne o ograniczonych możliwościach, które zapewne Twoich potrzeb nie zaspokoją.

AKG K404

foto:AKG

Dlatego też zazwyczaj drugim zakupem po nowym telefonie są odpowiednie słuchawki. Jeżeli nie lubisz słuchawek dokanałowych poszukujesz więc modelu nausznego, a tutaj przedział cenowy sięga od 30 do nawet 3000 złotych od pary. Co więc wybrać? W tym artykule przedstawiam 5 modeli słuchawek nausznych do telefonu, które cechuje przede wszystkim niskim cena oraz akceptowalna jakość dźwięku, idąca w parze z odpowiednim komfortem użytkowania.

Zestawienie dokanałowych słuchawek do 100 złotych

Nazwa Średnia cena Typ Mikrofon
Philips SHL4000 94,00 zł nauszne nie
Sennheiser HD 201 84.00 zł nauszne nie
Panasonic RP-HXD3 99,00 zł nauszne nie
AKG K404 88,00 zł nauszne nie
JVC HA-S400 120,00 zł nauszne nie

kliknij na nazwę słuchawek, aby zobaczyć porównanie cenowe i sprawdzić ich dostępność

Nie jest to prosty wybór, tym bardziej, że na rynku modeli nie brakuje, a sporo z nich jest dość niskiej jakości, a w dużej mierze płaci się wtedy za logo producenta, czy markę, dlatego też ja wybrałem słuchawki, w których płacimy za produkt, a nie za markę.

Jak widać na powyższym rankingu żaden z producentów się nie powtórzył. Spowodowane jest tym, że producenci posiadają podobne modele w swoich ofertach. Tak samo jak koło nie może być bardziej okrągłe tak samo nie można bez końca tworzyć nowych rzeczy. Jedynie model AKG K404 spośród wszystkich zamieszczonych w rankingu słuchawek wyróżnia się tym, że jest składany. Oznacza to, że po zdjęciu bez problemu zmieścimy go do torby czy plecaka.

Sennheiser HD201

foto: Sennheiser

Warto zwrócić uwagę również na model Sennheiser HD 201. Są to co prawda słuchawki z dość sporym stażem na rynku, które jednak cechuje dobra jakość dźwięku, markowy producent oraz stosunkowo niska cena, której na szczęście w sposobie ich grania nie słychać. Słuchawki te posiadają wygodne nauszniki oraz nowoczesny wygląd, nawet kabel posiada tutaj odpowiednią grubość, a w wszystkich newralgicznych miejscach został odpowiednio wzmocniony.

Na zakończenie warto dodać, że większość z tych słuchawek jest dostępna w sklepach, a w niektórych punktach możemy nawet odsłuchać wybrane modele.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>