Wytrzymałe słuchawki dokanałowe do 200 złotych

Ostatnio zastanawiałem się dla kogo tak właściwie przeznaczone są słuchawki dokanałowe. Podsumowałem wszystkie za i przeciw i ostatecznie doszedłem do wniosku, że korzystają z nich tylko dwie grupy osób.

Brainwavz M2

Brainwavz M2

Jedna z nich to ludzie szukający spokoju i prywatności w miejskim zgiełku. To ci, którzy nie chcą słuchać w autobusie o pieskach, dzieciach i ostatniej imprezie ludzi znajdujących się dookoła, a drudzy to osoby, które po prostu poszukują niewielkich, ale wytrzymałych słuchawek do codziennego użytku.

Fenomen słuchawek dokanałowych

Każda osoba, która interesuje się rynkiem słuchawek wie, że modele dokanałowe to pewnego rodzaju fenomen. Nikt nigdy nie wydawał tak mocnych i dopracowanych słuchawek dousznych, popularnych “pchełek”. Nikt też nie stworzył zbyt wielu modeli słuchawek nausznych, które były by poręczne, a w dodatku mocno wykonane, dopiero w zeszłym roku firma Sony zaprezentowała kilkanaście takich modeli.

Dlatego też postanowiłem przygotować zestawienie wytrzymałych słuchawek dokanałowych w cenie do 200 złotych. Są to modele, które miałem w ręce, część na testach, a część niestety tylko w sklepie. Poniżej zestawienie modeli w tabeli.

Tabela słuchawek dokanałowych do 200 złotych

Nazwa Średnia cena Typ Mikrofon
Brainwavz Alpha 98,00 zł dokanałowe nie
Brainwavz M1 120.00 zł dokanałowe nie
Nuforce NE-770X 149,00 zł dokanałowe nie
Nuforce NE-700X 199,00 zł dokanałowe nie
Brainwavz M2 199,00 zł dokanałowe nie

kliknij na nazwę słuchawek, aby zobaczyć porównanie cenowe

Dlaczego te i które słuchawki wybrać?

Teraz kwestia najważniejsza, czyli które słuchawki wybrać? To już właściwie zależy od waszych upodobań oraz tego co o nich uda wam się w sieci znaleźć. Jeżeli miałbym wskazać najbardziej wytrzymałe słuchawki będą to na pewno Brainwavz M2, które prócz mocnej konstrukcji cechuje również spora szczegółowość dźwięku.

Nuforce NE-700X

Nuforce NE-700X

Jeżeli natomiast zależy Ci na bardziej basowych słuchawkach dokanałowych z całą pewnością powinieneś sprawdzić takie modele jak nuForce Ne-770X i NE-700X,  których brzmienie jest naprawdę ciemne (basowe), a one same idealnie sprawdzą się w odsłuchu muzyki elektronicznej. Jeżeli masz niewiele pieniędzy lub boisz się inwestować dużej sumy w słuchawki dokanałowe wtedy zwróć uwagę na model Brainwavz Alpha, który w większości sklepów dostaniemy w cenie poniżej 100 złotych. W razie jakichkolwiek pytań lub uwag zapraszam do pozostawienia ich w komentarzach.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>